Kategoria: 1
PER

Kolor: PER w 62
Klasa 9 kotki

1. LOVE STORY VOM FEENTAL.A , PER w 62
W NOSTRYFIKACJI
    O: GIC C.A. EVANGEKINO VOM FEENTAL.A PER d 22
2007-04-18
    M: CH SUNNY SABRA DELIGHTFUL DASSY PER w 62
(N) 0,1
    Hod: EDELTRAUDE SANDTNER AUSTRIA
Wł: TOMASZEWSKA DOROTA

Kolor: PER n
Klasa 1 kocury

2. EC DARLING STAN BOR PL , PER n
(PL)FPL LO 00740
    O: CH A’PORTOS DREAM EYES*PL PER a
2005-08-22
    M: EC ETNA BLACK STAR MRUCZKI*PL PER n
(S+N) 1,0
    Hod: STANISŁAW BORKOWSKI POLSKA
Wł: BORKOWSKI STANISŁAW

Kolor: PER a
Klasa 3 kocury

3. GIC A PORTOS DREAM EYES PL , PER a
(PL)FPL LO 4684
    O: EC WW2003 TRISTAN CAT’S SERVICE*PL PER e 03
2002-07-02
    M: EC DOTTY CAT’S SERVICE*PL PER g
(S+N) 1,0
    Hod: ROBERT SKRZYPCZAK POLSKA
Wł: BORKOWSKI STANISŁAW

Kolor: PER fs
Klasa 11 kotki

4. ADINKA SZARIWARI*PL , PER fs
(PL)FPL LO 10033
    O: CH MORRIS MRUCZYSŁAW*PL PER d 22
2007-07-05
    M: CH DOTTI EMIGRANT*PL PER as
(N) 0,1
    Hod: DOROTA MACIOCHA PL
Wł: MACIOCHA DOROTA

Kolor: PER d 03
Klasa 9 kocury

5. ODYSEUSZ CAT’SERVISE*PL , PER d 03
PL)FPL LO 10181
    O: IC AKIRA SAN FELINE STAR’PL EXO n
2007-05-15
    M: IC GISELLE CAT’S SERVICE*PL PER d 03
(S+N) 1,0
    Hod: BARBARA STOPKA POLSKA
Wł: SOLTYS NINA

Kolor: PER g 03
Klasa 7 kotki

6. CH SARA DAWANKA *PL , PER g 03
(PL)FPL LO 9269
    O: CH RUBIN KOTLANDIA*PL PER d 03 22
2007-04-18
    M: FIGA SAMLY CURL*PL PER fs 03 24
(S) 0,1
    Hod: DANUTA NAŁĘCZ-KŁOS POLSKA
Wł: ROGALA IWONA

Kolor: PER n 33
Klasa 11 kotki

7. PUFFY MY FLUFF PATI-MARRO , PER n 33
(PL)FPL LO 9642
    O: CH NAPLEMENTE LARRY PER n 21 33
2007-05-24
    M: *CH MALYKOTCIK’S BREAKFAST @ TIFFANY’S PER n 33
(S+N) 0,1
    Hod: MARZENA MITRUT PL
Wł: MITRUT MARZENA

Kategoria: 2
MCO

Grupa: 1
Klasa 9 kotki

8. IL-MOCCA WHITE ORCHID*PL , MCO a
(PL)FPL 9536
    O: CH.DR.PEPPER BOHEMIACOON*CZ MCO a
2007-05-09
    M: GIC.CARRAMAZZA CARMEN MCO gs 25
(S+N) 0,1
    Hod: KINGA I PATRYCJA KOMORSKA POLSKA
Wł: KOMORSKA KINGA I PATRYCJA

Grupa: 2
Klasa 3 kotki

9. GIC CAYA MY LOVE OF LOWSTONECREEK*DE , MCO n 09
(PL)FPL RX 0033
    O: *GIC KIMBA OF WILD BUMBLE-BEE MCO a 09
2005-01-20
    M: *CH RACOON-MOUNTAIN AJSCHA MCO fs 09 22
(S+N) 0,1
    Hod: CHRISTINA HARTMAN NIEMCY
Wł: KOMORSKA KINGA I PATRYCJA

Grupa: 3
Klasa 3 kocury

10. GIC D’JAY OF RAINBOW VALLEY JW , MCO n 22
(PL)FPL LO 7993
    O: GIC SUPER-STAR’S JESCO MCO n 22
2006-08-06
    M: CRAZY SUMMER MELLOW GOLIATH, CZ MCO f 09 23
(S+N) 1,0
    Hod: ZUZANA OTRADOVSKA CZ
Wł: KOSYCARZ EWA

Klasa 9 kocury

11. ANGELO MUSSO*PL , MCO n 23
(PL)FPL LO 8342
    O: CH ORO TIILI*PL MCO n 23
2007-02-10
    M: EGIDA COON OSTOJA*PL MCO gs 24
(S+N) 1,0
    Hod: IWONA ZARĘBA-MOSÓR POLSKA
Wł: MOSÓR ALEKSANDER

Klasa 9 kotki

12. AURORA NANNARELLA*PL , MCO n 22
(PL)FPL LO 01276
    O: IC RUMFORD FRODO OF MACCALA MCO n 22
2005-09-09
    M: BABY BLUE SPACE COON’S*PL MCO g 22
(S+N) 0,1
    Hod: MAREK MAŁAŻEWSKI POLSKA
Wł: MAŁAŻEWSKI MAREK

Grupa: 4
Klasa 7 kocury

13. MARISENA,S ASLAN BERIT , MCO n 09 23
(PL)FPL LO 9401
    O: IC EMINENCE COZY TOP*PL MCO n 23
2007-04-24
    M: BEITIRIS BLUE MAINE*PL MCO n 09
(S+N) 1,0
    Hod: IRENA MASS PL
Wł: GORALSKA LUCJA

Klasa 9 kocury

14. FIGARO PRIVI*PL , MCO a 09 22
FPL LO 7845
    O: CH H*SWEET PREDATOR CEASAR MCO n 09 22
2007-01-11
    M: ENLORI POD BZEM*PL MCO a 22
(S+N) 1,0
    Hod: EWA BUCZYŃSKA PL
Wł: WASYŁECZKO MARZANNA

Grupa: 5
Klasa 8 kotki

15. PR ANAWA M. VANGELDIS , MCO f 22
(PL)FPL LO 8792
    O: VILON POD BZEM*PL MCO d 09 22
2007-03-06
    M: ARIKA AYA SILVER RHAPSODY*PL MCO f 22
(S) 0,1
    Hod: EWA PERETJATKOWICZ POLSKA
Wł: PERETJATKOWICZ EWA

Klasa 9 kotki

16. ASHANTI M. VANGELDIS*PL , MCO d 22
(PL)FPL LO 8795
    O: VILON POD BZEM*PL MCO d 09 22
2007-03-06
    M: ARIKA AYA SILVER RHAPSODY*PL MCO f 22
(S) 0,1
    Hod: EWA PERETJATKOWICZ POLSKA
Wł: PERETJATKOWICZ EWA

17. DALILA NANNARELLA*PL , MCO g 22
(PL)FPL LO 8050
    O: CH JAZZYCOON’S SIBELIUS MCO e 22
2007-02-21
    M: AURORA NANNARELLA*PL MCO n 22
(S+N) 0,1
    Hod: MAREK MAŁAŻEWSKI POLSKA
Wł: MAŁAŻEWSKI MAREK

Klasa 12 kocury

18. MALIBU WHITE ORCHID*PL , MCO e 22
    O: IC.BACARDI WHITE ORCHID*PL MCO e
2007-11-22
    M: CAMILLA EWENEMENT*PL MCO f 09 22
(S+N) 1,0
    Hod: KINGA I PATRYCJA KOMORSKA POLSKA
Wł: KOMORSKA KINGA I PATRYCJA

Klasa 12 kotki

19. KIARRA GATTA*PL , MCO d 23
LO 12532
    O: IC D*BEARTOOTH MOUNTAIN DUSTY MCO d 23
2007-09-28
    M: EC CHALSEA LAVENDER LOVE*PL MCO f 09 22
(N) 0,1
    Hod: EWA KOSYCARZ PL
Wł: KOSYCARZ EWA

20. GAIA NANNARELLA*PL , MCO f 22
(PL)FPL LO 12217
    O: BONHEUR NANNARELLA*PL MCO d 22
2007-11-21
    M: AURORA NANNARELLA*PL MCO n 22
(S+N) 0,1
    Hod: MAREK MAŁAŻEWSKI POLSKA
Wł: MAŁAŻEWSKI MAREK

21. KACEY GATTA*PL , MCO f 23
LO 12530
    O: IC D*BEARTOOTH MOUNTAIN DUSTY MCO d 23
2007-09-28
    M: EC CHALSEA LAVENDER LOVE*PL MCO f 09 22
(S) 0,1
    Hod: EWA KOSYCARZ PL
Wł: KOSYCARZ EWA

Grupa: 7
Klasa 3 kocury

22. GIC CARO SINATRA*PL , MCO es 24
(PL)FPL LO 4709
    O: EC BODYGARD OF ATTE ROS*CZ MCO d 09 23
2004-04-13
    M: CH KAROLINA ALBY POD BZEM*PL MCO es 22
(S+N) 1,0
    Hod: EWA ROWECKA PL
Wł: TUREK ANNA

Klasa 9 kocury

23. ERIS HUNTERS MOON*PL , MCO ns 22
(PL)FPL LO 8295
    O: GIC CARO SINATRA*PL MCO es 24
2007-03-03
    M: EC JENNIFER COONI-GAJ*PL MCO w 62
(S+N) 1,0
    Hod: ANNA TUREK POLSKA
Wł: LENART ANNA

Grupa: 3
Klasa 9 kotki

24. AMAZING GRACE ROCKOON PL , MCO n 22
(PL) FPL LO 5974
    O: CH ALAMO MCO ns 23
2006-08-01
    M: ELISE COZY TOP PL MCO f 22
(S+N) 0,1
    Hod: PIOTR SZELIGA POLSKA
Wł: SZELIGA PIOTR

Grupa: 7
Klasa 9 kotki

25. EGIDA COON OSTOJA*PL , MCO gs 24
(PL)FPL LO 5143
    O: EC ALIAS CLINTON MACCALA*PL (FPL LO 01008) MCO d 09 22
2004-11-12
    M: CH JOKASTA EWJATAR*PL MCO ns 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA GRZYBOWSKA POLSKA
Wł: MOSÓR ALEKSANDER

Grupa: 8
Klasa 3 kotki

26. GIC MAJA ALDONA’S GIFT*PL , MCO fs 09 22
FPL LO 7806
    O: CH GRIZZLY BEAR OF MIDNIGHT COLONY *CZ MCO d 09 22
2006-12-27
    M: ARABESKA MCO f 09 22
(S+N) 0,1
    Hod: ALDONA LEŚNIAK PL
Wł: WASYŁECZKO MARZANNA

Klasa 11 kotki

27. JASMINE GATTA*PL , MCO ns 09 22
(PL)FPL LO 12157
    O: GIC D.JAY OF RAINBOW VALLEY JW MCO n 22
2007-09-11
    M: EC IDRIL LAVENDER LOVE*PL MCO ns 09
(S+N) 0,1
    Hod: EWA KOSYCARZ POLSKA
Wł: SZYMANEK BOŻENA

Mioty
Klasa 16 mioty

28. "B" Z OCZERETÓW*PL , MCO
    O: BILBO MAIN BASTET*CZ MCO n 09 22
2007-10-30
    M: BEATRICE BEACARDIO*PL MCO d 23
(S+N) miot
    Hod: LUCJA GÓRALSKA POLSKA
Wł: GORALSKA LUCJA

NFO

Grupa: 2
Klasa 7 kotki

29. CH ETHEL MOCUSHLE*PL , NFO n 09
(PL)FPL LO 4896
    O: EC CERUTTI EL RETIRO*PL NFO n
2006-04-24
    M: IC GIOVANNA ANIRO*PL NFO f 09
(S+N) 0,1
    Hod: KAROLINA STOKOWSKA POLSKA
Wł: KALICIŃSKI KRZYSZTOF

Grupa: 3
Klasa 9 kotki

30. PL*GATTA INA , NFO n 23
LO 10191
    O: EC OLD POSSUM’S ZULUS*A NFO n 23
2007-05-11
    M: IC PL*GATTA ECHO NFO n 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: EWA KOSYCARZ PL
Wł: KOSYCARZ EWA

Grupa: 4
Klasa 9 kotki

31. BYLGJA MILANOR , NFO n 09 23
(PL)FPL LO 4087
    O: IC KAJKO AGPAMIS*PL NFO n 09 23
2004-10-19
    M: CH HECA DUSZEK LASU*PL NFO n 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANITA MIŁASZEWSKA POLSKA
Wł: NIEDZIELA SYLWIA

Grupa: 3
Klasa 9 kotki

32. BLADE KOTONLAND*PL, NFO n 24
(PL)FPL LO 5470
    O: GIC DE FUNES EL RETIRO*PL NFO n 09
2006-07-21
    M: GIC LILLU U’LIDY*PL NFO fs 22
(S) 0,1
    Hod: MAŁGORZATA KUZAWIŃSKA POLSKA
Wł: MIKLASZEWSKA BARBARA ANNA

Grupa: 4
Klasa 9 kotki

33. ANTYTEZA CHATON ROUX*PL , NFO a 03 23
PL FPL LO 5139
    O: EC SNOWLOVER’S ARRON, DM NFO 09
2006-04-25
    M: CH AKME MAKARANTA*PL NFO f 09 22
(S+N) 0,1
    Hod: EWA I RAFAŁ BRZEZICCY PL
Wł: MEJSNER BARTOSZ

Klasa 12 kocury

34. C.KLEIN CHATON ROUX*PL , NFO a 09 23
(PL)FPL LO 12412
    O: GIC ATLAS KOTONLAND *PL NFO e
2007-11-06
    M: AKME MAKARANTA*PL NFO f 09 22
(S+N) 1,0
    Hod: EWA I RAFAŁ BRZEZICCY PL
Wł: BRZEZICCY EWA I RAFAŁ

Grupa: 5
Klasa 3 kocury

35. GIC ATLAS KOTONLAND , NFO e
(PL)FPL LO 00949
    O: GIC DE FUNES EL RETIRO*PL NFO n 09
2005-07-02
    M: IC LILLU U’LIDY*PL NFO fs 22
(S+N) 1,0
    Hod: SYLWIA NIEDZIELA POLSKA
Wł: NIEDZIELA SYLWIA

Klasa 12 kotki

36. ARMADA GROOVE ARMADA*PL , NFO f 22
(PL)FPL LO 12922
    O: GIC S*ZYGOT’S FRISCO NFO d 22
2007-11-21
    M: CH ETHEL MOCUSHLE*PL NFO n 09
(S+N) 0,1
    Hod: KRZYSZTOF KALICIŃSKI POLSKA
Wł: KALICIŃSKI KRZYSZTOF

Grupa: 6
Klasa 7 kotki

37. CH AKME MAKARANTA*PL , NFO f 09 22
PL FPL LO 4082
    O: GIC S*ZYGOT’S FRISCO NFO d 22
2005-01-10
    M: EC OFKA MAKARANTA*PL,DSM NFO n 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA JAKUBIAK PL
Wł: BRZEZICCY EWA I RAFAŁ

Grupa: 8
Klasa 12 kotki

38. PETUNIA U’LIDY , NFO ns 09
FPL LO 11656
    O: OZZY U’LIDY NFO ns 09
2007-09-22
    M: MARION U’ LIDY NFO fs 09
(S) 0,1
    Hod: LIDIA BAESLER POLSKA
Wł: SOSNOWSKA-KOZIEŁ IZABELA

Grupa: 9
Klasa 9 kocury

39. CHICAGO PUSZYSTE KOTY*PL , NFO w
(PL)FPL LO 8483
    O: GIC SANTANA AV BLOOMDAL NFO n 09
2007-03-09
    M: CH ALASKA PUSZYSTE KOTY*PL NFO w 62
(N) 1,0
    Hod: JOANNA ZIEMIŃSKA-WALTER POLSKA
Wł: WOŁĄS BEATA

RAG

Kolor: RAG n
Klasa 7 kotki

40. CH JANE KOC-POL CAT*PL , RAG n
(PL)FPL LO 8659
    O: CH S*CAS-SUS TARANCHINO OF KOC-POL CAT RAG a 03
2007-04-01
    M: IC GAJA SUPRA FELIS*PL RAG n
(S+N) 0,1
    Hod: MONIKA I PATRYK KOC POLSKA
Wł: PARADIUK EWA

Kolor: RAG a 03
Klasa 12 kocury

41. ESCAPE SUPURRSONIC*PL , RAG a 03
(PL)FPL LO 12356
    O: IC CATLANA JOYAHO RAG n03
2007-10-07
    M: CH CAYMIRA’S ONIRO SUPURRSONIC*PL RAG g04 21
(S+N) 1,0
    Hod: DOMINIKA REGULSKA DOMINIKA REGULSKA
Wł: REGULSKA DOMINIKA

Kolor: RAG a 04
Klasa 3 kotki

42. GIC BAJKA KOC-POL CAT *PL , RAG a 04
(PL)FPL LO 4828
    O: IC IL*GIVHATOL JARL RAG a 03
2006-04-05
    M: EC DK*SEIERO’S PARADISE RAG n
(S+N) 0,1
    Hod: MONIKA I PATRYK KOC PL
Wł: PAŁYS MAŁGORZATA

SIB

Grupa: 5
Klasa 9 kocury

43. PATIOMKIN Z DWORKU BOJARA*PL , SIB d 24
LO 8925
    O: IC ISZTAR Z SASKIEJ KĘPY SIB ns 24
2007-03-28
    M: GIC IRMINA Z DWORKU BOJARA*PL SIB d 09 23
(S+N) 1,0
    Hod: MARIUSZ PLONA POLSKA
Wł: PLONA MARIUSZ

Klasa 11 kotki

44. DORINA BAŚNIOWY SEN*PL , SIB d 23
FPL LO 11029
    O: EC WOLKONSKAJA’S OSCAR *D SIB d
2007-08-15
    M: GIC DIUNA ZBAŚNI *PL SIB f 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: DANUTA SANTAREK PL
Wł: SANTAREK DANUTA

Grupa: 6
Klasa 5 kotki

45. IC CLEO GWIEZDNY PYŁ * PL , SIB f 09
(PL)FPL LO 01213
    O: EC ALDAR GWIEZDNY PYŁ*PL SIB n 22
2005-12-07
    M: GIC WRÓŻKA Z BAŚNI SIB f 09
(S+N) 0,1
    Hod: BEATA ROSA POLSKA
Wł: FASZCZEWSKI WITOLD

Grupa: 7
Klasa 9 kotki

46. BRERA DIVA SIBERIA*PL , SIB fs 24
FPL LO 9067
    O: CH BARGUZIN ONIX GLORIA*PL SIB ny 22
2007-05-05
    M: IC LILIA Z SASKIEJ KĘPY*PL CZ SIB fs 24
(S+N) 0,1
    Hod: I. JAROSZ PL
Wł: SANTAREK DANUTA

Kategoria: 3
BEN

Kolor: BEN n 24
Klasa 9 kotki

47. ARONIA , BEN n 24
(PL)FPL LO 9749
    O: CH STEPPING STONES MOUNTAINPARK BEN n 24
2007-05-15
    M: AMANDA BEN n 22
(S+N) 0,1
    Hod: DANUTA PAWŁOWICZ PL
Wł: PAWŁOWICZ DANUTA

48. OLIMPIA EUFORIA , BEN n 24
(PL)FPL LO 10728
    O: LOBYNS LABAN BEN n 24
2007-05-15
    M: KATTKOMPANIET’S PETULA BEN n 22
(S+N) 0,1
    Hod: DANUTA PAWŁOWICZ PL
Wł: PAWŁOWICZ DANUTA

Klasa 11 kocury

49. ATILLA LADIGUES , BEN n 24
W NOSTRYFIKACJI
    O: SUMMERMIST MAINSTREET OCEAN BREEZER BEN n24
2007-06-19
    M: LADIGUES HIGH TIDE BEN n24
(S+N) 1,0
    Hod: DANUTA PAWŁOWICZ GERMANY
Wł: PAWŁOWICZ DANUTA

BUR

Kolor: BUR n
Klasa 11 kotki

50. I*LOVE* YOU MAI-LY , BUR n
(PL)FPL LO 12773
    O: MORAWANKA MOCART -AUSTRALIA BUR c
2007-09-14
    M: MORAWANKA SUGAR DOLL -AUSTRALIA BUR n
(S+N) 0,1
    Hod: BARBARA HICKMANN NIEMCY
Wł: RICHTER - MERCIK BARBARA

BRI

Kolor: BRI a
Klasa 7 kocury

51. CH WERON Z OCZERETÓW*PL , BRI a
(PL)FPL RX 1048
    O: DICKBY RA-SI-MA*CZ BRI c
2007-03-07
    M: ISMENA-IRBA BRI a
(S+N) 1,0
    Hod: ŁUCJA GÓRALSKA PL
Wł: WITKOWSCY ELŻBIETA I JANUSZ

Klasa 7 kotki

52. CH BONNIE AMBER & ASH*PL , BRI a
(PL)FPL LO 7771
    O: EC DI ANGELO GRAHAM*PL BRI a
2007-01-18
    M: IC FAJITA OF NILFGAARD*PL BRI a
(S+N) 0,1
    Hod: MAGDALENA JUŚCIŃSKA PL
Wł: JUŚCIŃSKA MAGDALENA

53. JOHNY ZŁOTY GRAL*PL , BRI a
(PL)FPL LO 9092
    O: CH FIDO JÓZEFINKA*PL BRI c
2007-03-15
    M: KATE GRAHAM*PL BRI a
(S+N) 1,0
    Hod: GRZEGORZ CISZEWSKI POLSKA
Wł: CISZEWSKI MAREK

Klasa 9 kotki

54. LARA Z OCZERETÓW*PL , BRI a
LO 00181
    O: DICBY RA-SI-MA*CZ BRI c
2005-07-28
    M: BOJKA Z OCZERETÓW*PL BRI a
(S+N) 0,1
    Hod: LUCJA GÓRALSKA POLSKA
Wł: GORALSKA LUCJA

Klasa 12 kotki

55. ELSIE BLUE SILENT SMILE*SK, JW, BRI a
(PL)FPL LO 12688
    O: IC MARIUS LOVELY PANTHER*CZ BRI a
2007-09-21
    M: JW, IC ELIZABETH HODOSBLUE*CZ BRI a
(S+N) 0,1
    Hod: JANA STANIKOVA SŁOWACJA
Wł: NAPIÓRKOWSKA ELIZA

Kolor: BRI b
Klasa 11 kotki

56. LIMAY HERBU KADAR , BRI b
(PL)FPL LO 10127
    O: EC LV*DOMESTIC BLISS VINZOR BRI b (bs)
2007-06-04
    M: VICTORIA APUS*PL BRI c 24
(S+N) 0,1
    Hod: KATARZYNA I DARIUSZ ŚWIDERSCY POLSKA
Wł: CIURASZKIEWICZ MARIA

Kolor: BRI c
Klasa 7 kocury

57. CH ALEX *MAZURIA PL , BRI c
(PL)FPL LO 6544
    O: EC APOLLO A GENTIANA BRI c
2006-11-21
    M: SARA GRATKA CLAN*PL BRI c
(S+N) 1,0
    Hod: KATARZYNA CHOROMANSKA POLSKA
Wł: MERIKOWA INESSA

Klasa 9 kotki

58. AMENTIA TANGO*PL , BRI c
(PL)FPL LO 9648
    O: IC HIM Z MUZYKI*PL BRI c
2007-05-12
    M: FLAVIA IDOL*PL BRI a
(S+N) 0,1
    Hod: ELŻBIETA I JANUSZ WITKOWSCY PL
Wł: WITKOWSCY ELŻBIETA I JANUSZ

Klasa 12 kotki

59. JUTRZENKA LESNE RANCZO*PL , BRI c
(PL)FPL LO 12543
    O: GIC FOXTROTT Z MUZYKI*PL BRI c c p c
2007-12-05
    M: EC AVENSIS LESNE RANCZO*PL BRI aca c p c
(S+N) 0,1
    Hod: SYLWIA WELGOSZ POLSKA
Wł: MERIKOWA INESSA

Kolor: BRI g
Klasa 7 kotki

60. CH BELTAINE VIA APPIA*PL , BRI g
(PL)FPL LO 8145
    O: CH HONKY-TONK Z MUZYKI*PL BRI c
2006-10-24
    M: AGNA FRESCA MRUCZYSKO*PL BRI f
(S+N) 0,1
    Hod: DOMINIKA DYBOWSKA POLSKA
Wł: BIEGAJ-LASKOWSKA KATARZYNA

Kolor: BRI n 24
Klasa 10 kocury

61. CHIPPENDALE LULUDI*PL , BRI n 24
(PL)FPL LO 5559
    O: CH KRYSTOF FALLING STAR*CZ BRI d 21 33
2006-06-26
    M: GLORIA GRATKA CLAN*PL BRI a CPC
(S+N) 1,0
    Hod: ELIZA NAPIÓRKOWSKA POLSKA
Wł: BIEGAJ-LASKOWSKA KATARZYNA

Kolor: BRI d 21 33
Klasa 3 kocury

62. IC KRYSTOF FALLING STAR*CZ , BRI d 21 33
(PL)FPL LO 00824
    O: IC HARIBO DIRTY DANCING*CZ BRI b 24
2004-11-02
    M: IC HANNE HALLER V.MUEHLENECK (WCF) BRI f 33
(S+N) 1,0
    Hod: MARIKA HROMADKOVA CZ
Wł: NAPIÓRKOWSKA ELIZA

CRX

Grupa: 1
Klasa 5 kocury

63. CH KENTUCKY REX VAN QUEENSLAND , CRX ns
(PL)FPL LO 9519
    O: FIN*DARLING-ISIS’8 POEM CRX d 33
2007-01-20
    M: DAISY DARLING VAN QUEENSLAND CRX hs
(S+N) 1,0
    Hod: J. KOLHORN-HOFMAN NL
Wł: BRZEZICCY EWA I RAFAŁ

Klasa 11 kocury

64. BLUE STAR KOCIA DRZEMKA*PL , CRX a
(PL)FPL LO 10766
    O: IC FIN*PIUPAWS ROONEY CRX a 03
2007-09-15
    M: MANTRA REX ORGO*PL CRX f 09 33
(S+N) 1,0
    Hod: ANNA MODZELEWSKA POLSKA
Wł: MERIKOWA INESSA

Grupa: 2
Klasa 11 kotki

65. JENA SCARDINIUS*PL JW , CRX n 03
(PL)FPL LO 11435
    O: CH ROSERIC’S GET’N SOME BOOTY TONITE CRX n 03
2007-06-01
    M: ELECTRIC BLUE DE BELVOIRE*PL CRX n 09
(S+N) 0,1
    Hod: ILONA KRASNOPIÓRKO POLSKA
Wł: MŁODZIKOWSKA ANNA

Grupa: 4
Klasa 11 kotki

66. NORAH JONES Z PÓŁWYSPU*PL , CRX h 03
(PLL)FPL L0 11570
    O: IC TIDGI ARMANIAK CRX w 61
2007-09-02
    M: GIC CAROLINE LUNIKA PL CRX h 09
(S+N) 0,1
    Hod: ANITA & KRZYSZTOF CZECHOWSCY POLSKA
Wł: CZECHOWSCY ANITA & KRZYSZTOF

Grupa: 5
Klasa 9 kocury

67. LOVELY BOY OF SCARLET SAIL , CRX n 24
(PL)FLP LO 5374
    O: CH JERMEN CRX d 21 33
2002-05-23
    M: CH MARGARITA NIKA FEIRUZ CRX a 23
(N) 1,0
    Hod: NATAILA EROSHINA BY
Wł: WOŹNIAK ZBIGNIEW

Grupa: 7
Klasa 9 kocury

68. ITCHI KUBIX*PL , CRX e 21 33
(PL)FPL RX 824
    O: LOVELY BOY OF SCARLET SAIL CRX n 24
2006-09-13
    M: NEZABUDKA RADOS CRX g
(N) 1,0
    Hod: ZBIGNIEW WOŹNIAK PL
Wł: WOŹNIAK ZBIGNIEW

Grupa: 8
Klasa 11 kocury

69. NINO CHOCOLATE&WHITE Z PÓŁWYSPU PL , CRX b 02 33
(PL)FPL L0 11569
    O: IC TIDGI ARMANIAK CRX w 61
2007-09-02
    M: GIC CAROLINE LUNIKA PL CRX h 09
(S+N) 1,0
    Hod: ANITA & KRZYSZTOF CZECHOWSCY POLSKA
Wł: CZECHOWSCY ANITA & KRZYSZTOF

Klasa 11 kotki

70. LAWENA Z GRODU KRAKA *PL , CRX g 09 33
(PL)FPL LO 10568
    O: IC AGENT NIGHT & DAY CRX n 09
2007-07-27
    M: CH ANABELL KOWALSKI CRX f 09
(N) 0,1
    Hod: BOGUSŁAWA PAPROCKA POLSKA
Wł: WOŹNIAK ZBIGNIEW

DRX

Grupa: 1
Klasa 3 kocury

71. GIC MONZABINA’S ADAM*S , DRX b
(PL)FPL RX 361
    O: BIG BLUE’S FELIX DRX ns
1999-10-11
    M: CREMEKULLEN’S HETA HJORDIS DRX h
(S+N) 1,0
    Hod: MONA JOHANSSON SZWECJA
Wł: PÓŁROLA DOROTA I JOANNA

Klasa 17 kocury

72. GIC MONZABINA’S ADAM*S SUPER CAT 2007 , DRX b
(PL)FPL RX 361
    O: BIG BLUE’S FELIX DRX ns
1999-10-11
    M: CREMEKULLEN’S HETA HJORDIS DRX h
(S+N) 1,0
    Hod: MONA JOHANSSON SZWECJA
Wł: PÓŁROLA DOROTA I JOANNA

Grupa: 3
Klasa 5 kotki

73. IC BELLA TIGRA DORTINA*PL , DRX q 24
(PL)FPL LO 6108
    O: GIC MONZABINA’S ADAM DRX b
2006-09-15
    M: IC JULIA BELVOIRE*PL DRX f 21 33
(S+N) 0,1
    Hod: DOROTA I JOANNA PÓŁROLA POLSKA
Wł: PÓŁROLA DOROTA I JOANNA

Grupa: 7
Klasa 5 kotki

74. IC JULIA BELVOIRE*PL , DRX f 21 33
(PL)FPL LO 2503
    O: GIC JAZZ Z KOŁYSKI DOMINIKI*PL DRX ns 09 23
2005-02-04
    M: MAD WHISKY FANDANGO*PL DRX f 33
(S+N) 0,1
    Hod: TOMASZ KAMIŃSKI POLSKA
Wł: PÓŁROLA DOROTA I JOANNA

Klasa 9 kotki

75. DESTINY LOVE MARAGATTA*PL , DRX f 33
(PL)FPL LO 10351
    O: GIC SYRAMONS FIREBALL DRX d 33
2007-05-13
    M: CH IMPERIA BELVOIRE*PL DRX n
(S+N) 0,1
    Hod: JOANNA I MACIEJ KLUZA POLSKA
Wł: BRZEZIŃSKA ANNA

Grupa: 8
Klasa 5 kocury

76. IC LIRIKA’S NUMBER ONE , DRX n 09 21 33
(PL)FPL LO 9680
    O: *CH *GIC LOUD KISS HERMANN DRX n 09 21 33
2006-10-21
    M: BURMESE BEAUTY GELLA OF LIRIKA DRX a 23
(S+N) 1,0
    Hod: JULIA SHARIKOVA RUS
Wł: ADAMCZUK RENATA

Klasa 5 kotki

77. IC ADELA DEVONRENI*PL , DRX h 09 33
(PL)FPL LO 6284
    O: CH CYBEREX HARLOCK DRX n 09 32
2006-06-23
    M: CH HELOIZA DON KOCZIS*PL DRX f
(S+N) 0,1
    Hod: RENATA ADAMCZUK POLSKA
Wł: ADAMCZUK RENATA

Grupa: 9
Klasa 7 kotki

78. CH DONA SKARABEUSZ*PL , DRX w
(PL)FPL LO 9146
    O: IC GANDALF FANDANGO*PL DRX d 24
2007-03-12
    M: CH ROXANA REX LOKI-MIAO*PL DRX w 62
(S+N) 0,1
    Hod: KRYSTYNA GÓRECKA POLSKA
Wł: POST KATARZYNA

DSP

Grupa: 1
Klasa 9 kocury

79. ALAINE IRIS , DSP n
W NOSTRYFIKACJI
    O: MAXIMILIAN OF IRIS DSP n
2007-02-21
    M: CH.SANDRA RAMZES SWEET HEART DSP n
(S+N) 1,0
    Hod: IRINA V.GUSEVA UKRAINA
Wł: KLIMOWICZ SYLWIA

Klasa 7 kotki

80. VENERA LARRY’S HAPPY STAR , DSP a 21
W NOSTRYFIKACJI
    O: W.CH. LEO TAIS BABY STAR DSP n23
2006-05-21
    M: IC ZEJAA RUBIN KAIRA DSP f03 21
(S+N) 0,1
    Hod: LARISA PRIHNO UKRAINA
Wł: KLIMOWICZ SYLWIA

RUS

Kolor: RUS
Klasa 5 kocury

81. IC BACARDY MAZOJI ARKA*LT , RUS
FPL LO 10319
    O: EC OPIOM DE LA MER DE KARA * CZ RUS
2007-03-09
    M: GIC ZOLUSCHKA ZYDRASIS SIRIJUS*LT RUS
(S) 1,0
    Hod: ASTA KAZLAUSKIENE LT
Wł: WASYŁECZKO MARZANNA

82. IC IGRET MINORA*PL , RUS
PL PZF LO 004052
    O: IC BATUEL OJOS DEL SALADO*PL RUS
2006-06-04
    M: ANTARA MINORA *PL RUS
(N) 1,0
    Hod: WANDA BORZEMSKA PL
Wł: WASYŁECZKO MARZANNA

Klasa 9 kotki

83. ANASTASIA XSARA I EWJATAR * PL , RUS
(PL)FPL LO 7918
    O: EC REMARQUE ROSA GLAUCA*CZ RUS
2007-02-15
    M: CH AGATA EWJATAR*PL RUS
(S+N) 0,1
    Hod: GRZEGORZ WITT PL
Wł: WITT GRZEGORZ

84. CALINECZKA EWJATAR*PL , RUS
(PL)FPL LO 8417
    O: EC REMARQUE ROSA GLAUCA*CZ RUS
2007-04-02
    M: IC LV*ELM’S CAT DARJA RUS
(S+N) 0,1
    Hod: EWA KRALKA POLSKA
Wł: SLOBODZIAN MAGDALENA

85. PAMELA PUMA*PL , RUS
FPL LO 7323
    O: EC A*FLASHPAW’S BEHAVE YOURSELF RUS
2007-01-01
    M: EC ELIZA PUMA*PL RUS
(S+N) 0,1
    Hod: BRZOZOWSKA BARBARA PL
Wł: BRZOZOWSKA BARBARA

Klasa 12 kotki

86. FREDOM HAPPY EYES CZ , RUS
CSCH LO 114/7/RUS
    O: IC RAY ROSA GLAUCA CZ RUS
2007-09-21
    M: OSA DE LA VEGA HAPPY EYES CZ RUS
(S+N) 0,1
    Hod: JAROSLAVA KLIMSZOVA CZ
Wł: WASYŁECZKO MARZANNA

SPH

Klasa 7 kotki

87. CH CLEOPATRA CHAMPIONSLEAGUE’S , SPH w
(PL)FPL LO 5207
    O: *IC,*CH NOSTALGIE COCOS NAKED GUN OF CHAMPIONSLEAGUE SPH n 03 23
2006-01-18
    M: *IC LORELEJA JUMANDGI SPH w 61
(S+N) 0,1
    Hod: ANDREY CHIKIN ROSJA
Wł: ŚWIERZ IZABELA

Grupa: 2
Klasa 9 kocury

88. GORPOKRAT CHAMPIONSLEAGUE’S , SPH n 03
(PL)FPL LO 10402
    O: EPONAMUNU LEAGUE OF CHAMPIONS SPH n 33
2006-11-29
    M: CH GRAND ORAY VIVED ALICE MAHES OF LEAGUE OF CHAMPIONS SPH f 01
(S+N) 1,0
    Hod: ANDREY CHIKIN ROSJA
Wł: ŚWIERZ IZABELA

Grupa: 4
Klasa 5 kotki

89. CH BELINDA ZARCKA DAS ESFINGES , SPH g 03 21
CPF LO12325
    O: VALMEGAT-E ARAGORN SPH n 21 33
2006-12-23
    M: BELA SPH f 03 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANTONIO RES PT
Wł: CALDEIRA MAXIMO

Kategoria: 4
OLH

Kolor: OLH b
Klasa 11 kotki

90. IZABELA MICHAŁKI*PL , OLH b
(PL)FPL LO 10538
    O: GIC CUIVIENEN Z VALIMARU*CZ BAL a
2007-07-24
    M: FRIDA JASENA MICHAŁKI*PL OLH b 23
(N) 0,1
    Hod: WALDEMAR ŚWIĄTEK POLSKA
Wł: SIEMASZKO EWA

OSH

Kolor: OSH n
Klasa 11 kocury

91. ACTUALLY MR. PINK*PL , OSH n
(PL)FPL LO 11330
    O: EC AMADEUS PUSZCZYK*PL SIA n 21
2007-09-08
    M: IC S*ARIADNES MAIKO OSH f 03
(S+N) 1,0
    Hod: MONIKA KIEREPA POLSKA
Wł: KIEREPA MONIKA

Kolor: OSH g
Klasa 8 kotki

92. NIGHTWISH ARI-GAN*PL JW CH , OSH g
(PL)FPL LO 00810
    O: (N)SINORNATAS LOVERBOY SIA d 21
2005-10-09
    M: CH LV*BUA LUANG FAYOLA OSH c
(S+N) 0,1
    Hod: MARZENA WŁODARSKA POLSKA
Wł: WŁODARSCY DARIUSZ I MARZENA

Kolor: OSH c 24
Klasa 11 kotki

93. HU*IMLADRIS INDIL EMPRESS LILY , OSH c 24
(PL)FPL LO 11121
    O: FIN*KATTILAN VILE E.COYOTE OSH n 24
2007-07-10
    M: HU*IMLADRIS INDIL AFRICA SIA a
(S) 0,1
    Hod: RENATA KARDOS & GABRIELLA SZARKA WĘGRY
Wł: TUSZYŃSKA-STRÓJ JUSTYNA

Kolor: OSH n 02
Klasa 1 kocury

94. EC FELIDES VIVRES SUFFURR JW , OSH n 02
(PL)FPL RX 941
    O: EL SHAKLAN VAE VICTIS SYS n 03
2006-11-09
    M: FELIDES VIVRES PURRFAIT D’AMOUR OSH b 02
(S+N) 1,0
    Hod: Y. C. KLEYN HOLANDIA
Wł: KIEREPA MONIKA

Kolor: OSH n 03
Klasa 12 kotki

95. MARIA DE LA O GADOL-DAR-QUET*ES , OSH n 03
W NOSTRYFIKACJI
    O: GIC A TICKET FROM PARIS DU SOLEIL NOIR OSH n 03
2007-10-10
    M: CH ARRIQUITAU VILL GADOL-DAR-QUET*ES SIA b
(S+N) 0,1
    Hod: PALOMA MORENO LINARES HISZPANIA
Wł: KIEREPA MONIKA

Kolor: OSH f 03
Klasa 3 kotki

96. GIC S*ARIADNES MAIKO , OSH f 03
(PL)FPL LO 5910
    O: S*MOCKFJARDINGENS ATHLETIC ALFRED SIA d
2006-04-15
    M: S*SMEAGOL’S AROMA OSH b 03
(S+N) 0,1
    Hod: JOHANNA WA DE POHL SZWECJA
Wł: KIEREPA MONIKA

Kolor: OSH d 03 24
Klasa 11 kocury

97. ABSOLUTELY MR. PINK*PL , OSH d 03 24
(PL)FPL LO 11329
    O: EC AMADEUS PUSZCZYK*PL SIA n 21
2007-09-08
    M: IC S*ARIADNES MAIKO OSH f 03
(S+N) 1,0
    Hod: MONIKA KIEREPA POLSKA
Wł: KIEREPA MONIKA

SIA

Kolor: SIA n
Klasa 11 kotki

98. ACCURATELY MR. PINK*PL , SIA n
(PL)FPL LO 11331
    O: EC AMADEUS PUSZCZYK*PL SIA n 21
2007-09-08
    M: IC S*ARIADNES MAIKO OSH f 03
(S+N) 0,1
    Hod: MONIKA KIEREPA POLSKA
Wł: KIEREPA MONIKA

Kolor: SIA b
Klasa 5 kotki

99. IC FIN*CORNFLAKES HOCUS POCUS , SIA b
LO 9524
    O: GIC FIN* QUAN HOT SHOT SIA n
2007-02-26
    M: FIN* CORNFLAKES EXTRAORDINARY GAL SIA o
(S+N) 0,1
    Hod: MILLA LEHESSAARI FINLANDIA
Wł: STOŁECCY ANNA I SZYMON

SYS

Kolor: SYS b 03
Klasa 5 kotki

100. IC MARAMAO’S FRIDOLINE JW , SYS b 03
(PL)FPL LO 9681
    O: FELIDES VIVRES 100PURRCENT SYS b 02
2007-03-16
    M: MARAMAO’S KAMIKATZE OSH o 03
(S+N) 0,1
    Hod: MIMINA MANCINI NIEMCY
Wł: KIEREPA MONIKA

Kategoria: 1
PER

Kolor: PER n 33
Klasa 9 kocury

101. BONETTI , PER n 33
(PL)FPL LO 10105
    O:
2007-04-27
    M:
(S+N) 1,0
    Hod:
Wł: KRÓL MARZENA

Koty Domowe
DOM

Klasa 14 kotki

102. BAKALIA , DOM
    O:
2005-04-10
    M:
(S+N) 0,1
    Hod:
Wł: SMYKAŁA KATARZYNA

103. ZUZIA , DOM
    O:
2006-01-01
    M:
(S+N) 0,1
    Hod:
Wł: KRÓL MARZENA

Kategoria: 1
PER

Kolor: PER n 33
Klasa 11 kotki

104. POSH MY PROMISE PATI-MARRO*PL , PER n 33
LO 9641
    O: CH NAPLEMENTE LARRY PER n 21 33
2007-05-24
    M: CH MALYKOTCIK’S BREAKFAST@TIFFANY’S PER n 33
(N) 0,1
    Hod: MARZENA MITRUT PL
Wł: WÓJTOWICZ HALINA

Kategoria: 2
MCO

Grupa: 1
Klasa 3 kocury

105. GIC COOL MOON OF SILVERSIDE*PL , MCO n
LO 4098
    O: CH FIN*FAYOLA ACE OF SPACE MCO ns 09 22
2005-06-03
    M: LACHTETALS T-RONDA MCO f 22
(S+N) 1,0
    Hod: AGNIESZKA KĘDZIERSKA PL
Wł: MŁYNEK MAŁGORZATA

Grupa: 5
Klasa 6 kocury

106. IP CONALL CERNACH LYNXCOON*PL , MCO d 22
LO 8505
    O: IC COOL MOON OF SILVERSIDE*PL MCO n
2007-03-05
    M: VERGIN OF KOI POND MCO f 09 22
(S+N) 1,0
    Hod: MAŁGORZATA MŁYNEK PL
Wł: MŁYNEK MAŁGORZATA

Klasa 10 kotki

107. ELISE COSY TOP*PL , MCO f 22
(PL)FPL LO 00313
    O: EC JW ASTERION CAT CABARET*PL MCO d 22
2005-02-13
    M: CORTINA CRILO COZY TOP*PL MCO f 09 24
(S+N) 0,1
    Hod: KATARZYNA POPOWSKA PL
Wł: SZYMANEK BOŻENA

Grupa: 7
Klasa 5 kocury

108. IC ALAMO , MCO ns 23
(PL)FPL LO 3276
    O: KALIF MEFISTO*PL MCO n 09 23
2004-02-02
    M: LIVIA MEFISTO*PL MCO ns 23
(S+N) 1,0
    Hod: KATARZYNA PIETRZAK PL
Wł: SZYMANEK BOŻENA

Grupa: 9
Klasa 3 kocury

109. GIC WHITE FANG EWJATAR*PL , MCO w
(PL)FPL LO 7002
    O: GIC DIABOLO DUCH EKSTAZY*PL MCO ns 09 22
2006-10-17
    M: EC JENNIFER KŁAPOUCH*PL MCO w 62
(S+N) 1,0
    Hod: KRALKA EWA PL
Wł: KRALKA EWA

NFO

Grupa: 1
Klasa 7 kocury

110. CH D*ERESSEA’S MANDOS , NFO a
(PL)FPL LO 7777
    O: IC ERESSEA’S DIOR NFO w 64
2006-09-28
    M: JUST CATNAP’S OLIVIA NFO a
(S+N) 1,0
    Hod: DANIELA DEMKE DE
Wł: LEWANDOWSKI RAFAŁ

Klasa 7 kotki

111. CH MINERWA AB-CAT*PL , NFO n
(PL)FPL LO 3210
    O: EC CERUTTI EL RETIRO*PL NFO n
2006-04-06
    M: EC ELVIRA MADIGAN FELIS JUBATUS NFO a 09 22
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA CZERWIŃSKA PL
Wł: LEWANDOWSKA ANNA

Grupa: 4
Klasa 1 kotki

112. EC OFKA MAKARANTA*PL, DSM, NFO n 03 23
(PL)FPL LO 3333
    O: EC AFJORD’S CYRANO, DSM NFO n 09 23
2001-09-15
    M: IC MILKA MAKARANTA*PL NFO f 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA LEWANDOWSKA PL
Wł: LEWANDOWSKI RAFAŁ

Klasa 6 kotki

113. IP IC CLEMENTIA AB-CAT*PL , NFO n 09 23
(PL)FPL LO 3466
    O: EC IP GOLDEN DELICIOUS FELIS JUBATUS, DM NFO n 09 23
1998-08-06
    M: IC BAMAKO KARODOK*PL NFO n 09
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA CZERWIŃSKA PL
Wł: LEWANDOWSKI RAFAŁ

Grupa: 5
Klasa 3 kocury

114. GIC S*ZYGOT’S FRISCO , NFO d 22
(PL)FPL LO 00984
    O: IC DK*FABIS GALANTHUS NFO n 22
2003-09-08
    M: EC S*KAHN’S TORTIE TIGER LADY NFO f 23
(S+N) 1,0
    Hod: ANNIKA JONSSON S
Wł: LEWANDOWSKI RAFAŁ

Klasa 7 kotki

115. CH D*ERESSEA’S EOWYN , NFO f 23
(PL)FPL LO 9999
    O: TITRAN’S QUINTILIANUS NFO e 23
2007-03-22
    M: RESTLESS PHOENIX NFO ns 23
(S+N) 0,1
    Hod: DANIELA DEMKE DE
Wł: LEWANDOWSKA ANNA

Grupa: 6
Klasa 3 kocury

116. GIC ELLSWORTH MO CUSHLE*PL , NFO d 09
(PL)FPL LO 4897
    O: EC CERUTTI EL RETIRO*PL NFO n
2006-04-24
    M: IC GIOVANNA ANIRO*PL NFO f 09
(S+N) 1,0
    Hod: KAROLINA STOKOWSKA POLSKA
Wł: SKOTARCZYK MIROSŁAW

Klasa 5 kotki

117. IC MILKA MAKARANTA*PL , NFO f 09 23
(PL)FPL LO 2387
    O: IC DK*HULDRENISSEN’S CALVIN KLEIN NFO d 09 23
2000-01-05
    M: IP IC CLEMENTIA AB-CAT*PL NFO n 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: ANNA LEWANDOWSKA PL
Wł: LEWANDOWSKI RAFAŁ

Klasa 10 kotki

118. CH OKSANA KARODOK*PL , NFO f 09 23
(PL)FPL LO 2389
    O: EC AFJORD’S CYRANO, DSM NFO n 09 23
2003-01-26
    M: IC ISMENA KARODOK*PL NFO d 23
(S+N) 0,1
    Hod: ROMAN GRABARA PL
Wł: LEWANDOWSKA ANNA

Grupa: 8
Klasa 7 kocury

119. CH OSCAR U’LIDY*PL , NFO ns 03
(PL)FPL LO 6577
    O: CH ALEC GUINESS DE LAILOKEN*F NFO ds 09 23
2006-09-16
    M: IC MARION U’LIDY*PL NFO fs 09
(S+N) 1,0
    Hod: LIDIA BAESLER PL
Wł: LEWANDOWSKA ANNA

SBI

Kolor: SBI b
Klasa 7 kocury

120. CH DEXTER ORLOFFA DE KAABA*PL , SBI b
(PL)FPL LO 3001
    O: CH POMME-APARTE VAN BUENA-VISTA SBI d 21
2002-05-28
    M: INKA NIN-TI*PL SBI n
(S+N) 1,0
    Hod: PIOTR KRWACZYK PL
Wł: NALEWAJ IRENA

Klasa 7 kotki

121. CH NIKOLA WHITE STAR*PL , SBI b
(PL)FPL LO 3002
    O: EC KAZU VAN MOUSTACHE*NL SBI c
2002-01-18
    M: IC AUDREY VAN MOUSTACHE SBI b
(S+N) 0,1
    Hod: IRENA NALEWAJ PL
Wł: NALEWAJ IRENA

Kolor: SBI b 21
Klasa 7 kotki

122. CH TALAMASCA’S DENNA*NL , SBI b 21
(PL)FPL LO 3000
    O: GIC LINDFLATEN’S LEGOLAS SBI a
2003-05-01
    M: IC TALAMASCA’S JOKE SBI b 21
(S+N) 0,1
    Hod: HR.G.VAN GAMEREN NL
Wł: NALEWAJ IRENA

SIB

Grupa: 3
Klasa 11 kotki

123. DASZA DAR NATURY , SIB n 24
(PL)FPL LO 10562
    O: EC MAXIM VALENVIC SIB n 24
2007-07-22
    M: IC CHERRY PERŁA PÓŁNOCY*PL SIB ny 24
(S+N) 0,1
    Hod: KRZYSZTOF SAWCZUK PL
Wł: SOBIAK MAGDALENA

Kategoria: 3
BRI

Kolor: BRI a
Klasa 5 kotki

124. IC FAJITA OF NILFGAARD , BRI a
(PL)FPL LO 4085
    O: EC APOLLO A GENTIANA BRI c
2004-08-02
    M: EC DIAMOND BLUE LAKE OF ALAMANON*UA BRI a
(S+N) 0,1
    Hod: MARTYNA PATURALSKA PL
Wł: JUŚCIŃSKA MAGDALENA

CRX

Klasa 8 kocury

125. PR BURSZTYN SCARDINIUS*PL , CRX d 23
PL FPL RX 0062
    O: CH. ARCHIMEDES JAREK`S*PL CRX n 09 33
2004-06-25
    M: NIEZABUDKA REGINA OLIVA CRX g 23
(S+N) 1,0
    Hod: ILONA KRASNOPIÓRKO PL
Wł: BRZEZICCY EWA I RAFAŁ

Grupa: 7
Klasa 3 kocury

126. GIC ALABASTER SCARDINIUS*PL , CRX d 33
(PL)FPL RX 592
    O: CH ARCHIMEDES JAREK’S CRX n 09 33
2003-02-05
    M: NEZABUDKA REGINA OLIVA CRX g 23
(S+N) 1,0
    Hod: ILONA KRASNOPIÓRKO PL
Wł: WIĘCŁAWEK ANNA

DRX

Grupa: 3
Klasa 7 kotki

127. CH HELOIZA DON KOCZIS*PL , DRX f
(PL)FPL LO 4086
    O: IC MAKE A WISH FANDANGO*PL DRX d 33
2005-04-21
    M: DARK DIAMOND DEVON OSTOJA*PL DRX n
(S+N) 0,1
    Hod: MAŁGORZATA ŻUKROWSKA POLSKA
Wł: ADAMCZUK RENATA

RUS

Kolor: RUS
Klasa 1 kotki

128. EC CLOU EWJATAR*PL , RUS
(PL)FPL LO 2994
    O: EC A*FLASHPAW’S BEHAVE YOURSELF RUS a
2005-03-23
    M: EC GINNA EWJATAR*PL (FPL LO 01087) RUS a
(S+N) 0,1
    Hod: KRALKA EWA PL
Wł: KRALKA EWA

Kategoria: 1
PER

Kolor: PER w 62
Klasa 5 kotki

129. IC SONIA Z ZIELONEGO GRODU*PL, PER w 62
(PL)FPL L0 9935
    O: GIC CHOPERS ICE, PER W 62
2002-05-08
    M: JASMINA Z ZIELONEGO GRODU*PL, PER D 22
(N) 0,1
    Hod: MARIAN RUDIAK, PL
Wł: TOMASZEWSKA DOROTA, PL, CCW

Kategoria: 2
NFO

Grupa: 5
Klasa 10 kocury

130. CASTOR COTONLAND*PL, NFO e
(PL)FPL LO 8883
    O: GIC DE FUNES EL RETIRO*PL, NFO N 09
2007-04-20
    M: ZORA KARODOK*PL, NFO F 23
(S+N) 1,0
    Hod: MAŁGORZATA KUZAWIŃSKA, PL
Wł: ŻELECH MAGDALENA, PL, DCC

Grupa: 6
Klasa 12 kotki

131. ESSEN PUSZYSTE KOTY*PL, NFO g 03
(PL)FPL LO 11826
    O: IC BAAK KOTYANI*PL, NFO DS 09 (D 09)
2007-10-28
    M: BACALIA RADIMA*PL, NFO F 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: JOANNA ZIEMIŃSKA-WALTER, PL
Wł: ŻELECH MAGDALENA, PL, DCC

SIB

Grupa: 5
Klasa 7 kotki

132. CH PETUNJA Z DWORKU BOJARA*PL, SIB fy 24
(PL)FPL LO 8928
    O: CH ISZTAR Z SASKIEJ KĘPY*PL, SIB NS 24
2007-03-28
    M: GIC IRMINA Z DWORKU BOJARA*PL, SIB D 09 23
(S+N) 0,1
    Hod: JADWIGA TELEGA, PL
Wł: KRYWKO ELŻBIETA, PL , C4C

Klasa 9 kotki

133. NINA Z TICHEHO UDOLI*CZ, SIB d 24
(PL)FPL LO 9549
    O: EC NIKITA DAURIA, SIB D 09 24
2007-02-21
    M: GIC BERENICA Z TICHEHO UDOLI, SIB F 09
(S+N) 0,1
    Hod: JAR&MICHAL KENEROVI, CZ
Wł: KRYWKO ELŻBIETA, PL , C4C

Kategoria: 3
BRI

Kolor: BRI h 33
Klasa 11 kotki

134. COLA CARMENIE*PL, BRI h 33
(PL)FPL LO 9815
    O: CH KRYSTOF FALLING STR*CZ, BRI D 21 33
2007-06-13
    M: CH A-ŚNIEŻKA CARMENIE*PL, BRI C 33
(S) 0,1
    Hod: JOANNA BARTKOWSKA, PL
Wł: KUŚMIERSKA ANITA, PL, LKKR